image/svg+xml Namu serviss

Nekustamo īpašumu apsaimniekošana. Uzturēšanas darbi. Uzkopšanas darbi. Grāmatvedība. Attīstības un uzlabojumu veicināšana.

VĪZIJA: SIA ,,R.E.D. Namu Serviss" vīzija ir respektabls uzņēmums nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nozarē.

MISIJA: Mūsu misija ir nodrošināt iedzīvotājus ar kvalitatīvu nekustamā īpašuma pārvaldīšanu, apsaimniekošanu un pretimnākošu apkalpošanu.

FILOZOFIJA: Namu pārvaldnieks un apsaimniekotājs ir institūcija, kurai iedzīvotāju dzīvi ir jāatvieglo un jāuzlabo dzīves kvalitāti, nevis iestāde, ar kuru jāstrīdas un jācīnās.

PIEREDZE: Uzņēmums SIA ,,R.E.D. Namu Serviss" namu apsaimniekošanas tirgū ir kopš 2006. gada un piedāvā apsaimniekošanas pakalpojumus galvenokārt dzīvojamām mājām. Apsaimniekotās mājas atrodas gan Rīgā, Jūrmalā, Ķekavas novadā un Iecavas novadā . Ir pieredze gan jaunu projektu apsaimniekošanā, gan pārņemot namus no namu pārvaldēm. SIA R.E.D. Namu Serviss vadošie darbinieki ir ar daudzu gadu pieredzi nekustamo īpašumu un juridisko pakalpojumu jomā, kuri ir nemierā ar ierūsējošo sociālistisko attieksmi ir piedalījušies procesos, lai veidotu jaunu kartību un apziņu nekustamo īpašumu jomā.

VĒRTĪBAS: Uzņēmums ar potenciālu un elastīgiem nosacījumiem, gatavs piemēroties tirgus apstākļiem un rast labākos risinājumus namu apsaimniekošanā, nemitīgi attīstoties pētot aktualitātes un jaunas iespējas.